Tek bir sonuç gösteriliyor
56,500.00₺
Sepete Ekle
| Askı Bölmesi | Yok |
|---|---|
| Çekmece Adeti | 8 Çekmeceli |
| Derinlik | 33 cm |
| Genişlik | 380 cm |
| Kapak | 4 Kapılı |
| Raf Adedi | 5 Adet |
| Tasarım | Montessori |
| Yükseklik | 152 cm |