Sonbahar Temalı Anaokulu Kreş Dolap Set
54,500.00₺
| Askı Bölmesi | Yok |
|---|---|
| Çekmece Adeti | Yok |
| Derinlik | 33 cm |
| Genişlik | 380 cm |
| Kapak | 9 Kapılı |
| Raf Adedi | 9 Adet |
| Tasarım | Montessori |
| Yükseklik | 112 cm |
MDF LAM Kasa (18mm)MDF LAM Kapaklar(18mm)Boyalı kenarlarÇocuklar için zararsız boyaStoplu kapaklar,stoplu çekmecelerÜrün ölçüleri: 380*112*38 cm
“Sonbahar Temalı Anaokulu Kreş Dolap Set” için ilk yorumu siz yapın
You must be logged in to post a review.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış.