Sirk Temalı Anaokulu Kreş Dolap Seti
54,500.00₺
|
| Askı Bölmesi | Yok |
|---|---|
| Çekmece Adeti | 8 Çekmeceli |
| Derinlik | 38 cm |
| Genişlik | 280 cm |
| Kapak | 8 Kapılı |
| Raf Adedi | 7 Adet |
| Tasarım | Montessori |
| Yükseklik | 114 cm |
“Sirk Temalı Anaokulu Kreş Dolap Seti” için ilk yorumu siz yapın
You must be logged in to post a review.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış.