Açıklama
Şehir Temalı Dolap Seti
|
“Şehir Temalı Dolap Seti” için ilk yorumu siz yapın
You must be logged in to post a review.
56,500.00₺
Arkadaşına tavsiye et
|
You must be logged in to post a review.
|
Sunta Lam gövde ( 18 mm )
260 x 150 x35 cm
STANDART ÜRÜN GRUBU
Sunta LAM Ahşap : Sunta, rendeleme işlemi ile ortaya çıkmış olan ağaç malzemelerin parçalarının yapıştırıcı ile karıştırılarak preslenmesi ile üretilmektedir.
Standart Menteşe : Dolap kapaklarının kolay ve etkin şekilde açılmasını sağlayan içten yaylı menteşe grubudur. Farklı açılma açıları dikkate alınarak tasarlanan menteşelerdir.
|
|
| Askı Bölmesi | Yok |
|---|---|
| Çekmece Adeti | 6 Çekmeceli |
| Derinlik | 33 cm |
| Genişlik | 315 cm |
| Kapak | 6 Kapılı |
| Raf Adedi | 10 Adet |
| Tasarım | Montessori |
| Yükseklik | 152 cm |
Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış.