Kış Temalı Anaokulu Kreş Dolap Seti
52,500.00₺
| Askı Bölmesi | Yok |
|---|---|
| Çekmece Adeti | 8 Çekmeceli |
| Derinlik | 33 cm |
| Genişlik | 280 cm |
| Kapak | 9 Kapılı |
| Raf Adedi | 3 Adet |
| Tasarım | Montessori |
| Yükseklik | 152 cm |
“Kış Temalı Anaokulu Kreş Dolap Seti” için ilk yorumu siz yapın
You must be logged in to post a review.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış.